Hakkımızda

Birikim Dişli yılların vermiş olduğu tecrübe ile matbaa Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır.

BİRİKİM DİŞLİ MAKİNA ,YEDEK PARÇA SANAYİ Faaliyete başladığı günden itibaren, güvenlik ve en kaliteli imalat politikası ile hareket eden firmamız, günümüz teknolojisinden yararlanarak geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle sektörümüzde hak ettiği yeri alma gayretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYON

Kuruluş amacı; ülkemizde faaliyet gösteren Matbaa sanayi kuruluşlarının ihtiyacı olan makina yedek parca imalatinda ve gereken ihtiyaçların sağlanması gerekli olan sistemlerin projelendirilerek hayata geçirilmesidir.
 

VİZYON

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Bizde bu anlayışla sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize, kalıcı çözümler sunabilmek , operasyonel verimlilik, sağlamak üzere çaba sarf etmekteyiz.

WhatsApp
905353200639
İnstagram
#